Poctivé české pivo, vůně dřeva, pivní koupel, wellness, farmářská atmosféra, vlastní bio maso… a mnohem víc.

Na sklonku roku 2018 jsme odstartovali rodinný projekt – pivovar Zlatá kráva. Od samého začátku jsme měli v plánu pivovar rozšířit o netradiční hotel, který by se nesl ve stejném duchu, jako pivovar samotný.

Nedělali jsme kraviny a šli jsme do toho! Tvořili jsme něco neotřelého, jedinečného. Chtěli jsme umožnit zažít pivo všemi smysly – v pivních lázních, prvotřídním wellness, v pivovaru, na zahrádce… dali jsme si za cíl hýčkat hosty nejlepším možným a zároveň jedinečným způsobem. I proto jsme jako třešničku na dortu připravovali možnost načepovat si pivo přímo na hotelových pokojích, které jsou opatřeny svou vlastní pípou! To je něco, co tu ještě nikdy nebylo, a proto jsme neskutečně pyšní na to, že to všechno klaplo a můžete si pro tento zážitek přijet přímo k nám – do prvního pivního hotelu v České republice!

Naše piva si našla cestu k mnoha srdcím milovníků zlatavého moku, myšlenka Pivního hotelu je pasuje na zcela novou úroveň. Pivní hotel je odměnou pro věrné fanoušky našeho piva, ale i pro ty, co chtějí zrelaxovat, objevovat, ochutnat pivní speciály či vyzrálé hovězí maso z naší farmy, zabavit své ratolesti na dětském hřišti… a taky pro všechny Krávy a Bejky, co chtějí zažít úplně novou – pivní! – dimenzi. Posunuli jsme hranice toho, co může moderní pohostinství a hotelnictví nabídnout a vytvořili jsme tak bezkonkurenční zážitek z piva.

Zrodil se Pivní hotel a my Vás srdečně zveme k jeho návštěvě!

cs_CZ