WELLNESS Pivní lázně

Blahodárné účinky pivní koupele


Pivní lázeň je založena na koupeli v přírodních extraktech, ze kterých se vaří pivo – chmel, pivovarské kvasnice a slad. Vysoký obsah chmelových silic přispívá k uvolňování kožních pórů a celkové revitalizaci. Pivovarské kvasnice pak díky svému vysokému obsahu vitamínu B a aktivním enzymům působí blahodárně na regeneraci pokožky. Díky této jedinečné kombinaci přírodních ingrediencí dochází během koupele k povzbuzení látkové výměny, vyplavení škodlivých látek z těla, uvolnění vnitřního i vnějšího napětí, únavy a stresu, a tím k dokonalému duševnímu i tělesnému odpočinku. Při návštěve Pivního hotelu vám pivní lázně s ubytováním společně vytvoří nepřekonatelnou kombinaci relaxu a odpočinku.

REZERVOVAT – PROZKOUMAT

Masáže, peelingy, zábaly

Uvolněte se a odpočiňte si u nás!


Zrelaxujte se vším všudy a svěřte se do rukou našich zkušených masérů! Jedinečný zážitek a nekonečné uvolnění – několik druhů masáží, peelingů a zábalů Vám zajisté zpříjemní celý pivní pobyt. Nechte se hýčkat a pořiďte si zážitek už dnes!

REZERVOVAT – PROZKOUMAT

Privátní wellness

Užíjte si relax v soukromí


Toužíte po odpočinku v klidu a soukromí? Celé relaxační wellness centrum je možno pronajmout jen pro Vás, ať jste pár či skupina… a nikdo a nic Vás nebude rušit!

Pivní wellness

Chvíle odpočinku


Wellness znamená cestu k souladu mysli, duše a těla. Naším cílem je, abyste se u nás cítili dobře a oprostili se od každodenních starostí a stresů. Pro tyto účely jsme vybudovali relaxační centrum, kde najdete finskou a parní saunu, vířivku, Kneippovy lázně, solnou stěnu, zážitkovou sprchu a relaxační místnost.

PROZKOUMAT
cs_CZ